Ošetření pleti

Tato procedura je velmi účinná i pro tu nejcitlivější pleť. Ošetření Vaši pleť zbaví napětí a podráždění, vrátí jí rovnováhu a svěžest. Potlačí projevy stárnutí, pleť projasní a dodá ji mladiství a sametový vzhled. V kombinaci s masáží se jedná o dokonalou metodu regenerace a krásný způsob jak dodat energii tělu i duši.

Kompletní ošetření pleti zahrnuje:

  • odlíčení
  • povrchové čištění pleti
  • hloubkové čištění pleti
  • tonizaci, mechanický peeling
  • hydratační a čistící pleťovou masku výživu a ochranu pleti
  • aplikaci vitamínu ruční masáž obličeje, krku a dekoltu

K dosažení úspěšné péče o pleť je používaná pouze luxusní přírodní dermatologicky testovaná kosmetika NouriFusion Ošetření pletis patentem kvality. Vyznačuje se vysokou účinností a je vyrobena na základě nejnovějších vědeckých poznatků ve spojení s přírodou. Přípravky zlepšují kvalitu pleti, způsobují soulad, rovnováhu, hydrataci pokožky. Navozují pocit hloubkové čistoty, zklidnění a vyrovnanosti. Výsledky zlepšení pleti jsou okamžité, vyjímečné a ihned vi. Pleť se stává sametovou a hebkou na dotek.

Čisté a přírodní produkty příznivě působí i na velmi citlivou nebo alergickou pleť. Obsahuje vitamíny , výživné a ochranné složky podporující skvělý a zdravý vzhled vaší pokožky.

První ošetření bývá automaticky navíc spojeno i s malým “kurzem péče o pleť“, při kterém se dozvíte mnoho informací o tom, jak správně pleť ošetřovat a co vše by jste měli dělat pro to, aby byla stále čistá, svěží a krásná. Všechny vaše další návštěvy vždy obsahují podobné kompletní ošetření pleti + masáž obličeje, krku, případně dekoltu dle Vašeho výběru.